Schuco_AWS_65

Schüco Okná AWS 65 – variabilná základná séria pre kreatívne stvárnenie

Či už v novostavbe alebo pri renovácii – hliníkovú základnú sériu Schüco AWS 65 môžete prípadne použiť aj s plošne zalícovanými alebo von otváravými krídlami v každej stavebnej situácii. Množstvo systémových variantov a bohatý sortiment príslušenstva sú základom pre kreatívne stvárnenie.
Okrem toho disponujú tieto kvalitne vypracované a tepelne izolačné všestranné okná nespochybniteľnými výhodami hliníka ako materiálu: dlhá životnosť, stabilita a robustnosť, subtílne pohľadové šírky ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia – a to všetko aj pri veľkých okenných formátoch.

Energia

Schüco AWS 65 ponúka zlepšenú tepelnú izoláciu pri stavebnej hĺbke 65 mm: priemerná hodnota Uf– 2,2 W/m2K K Vám umožní ušetriť energiu a vysoké náklady na vykurovanie. Túto dobrú hodnotu sme dosiahli rozšírenou izolačnou zónou a optimálnym stredovým tesnením s dutými komorami.

Bezpečnosť

Vďaka skrytým kovaniam resp. kontrole uzamknutia pomocou kovania Schüco TipTronic môžete veľmi jednoduchým spôsobom zvýšiť bezpečnosť Vášho domova.

V závislosti od použitého kovania a zasklenia spĺňajú okná pri krídlach s dorazom požiadavky až po triedu odporu WK3.

Komfort

Malé rozmery rámových, krídlových a stĺpikových profilov umožňujú vysoký podiel tabúľ: takto získate viac svetla a transparentnosti vo Vašich priestoroch a zvýšite Váš komfort bývania.
Ďalším plusom pre Váš komfort: optimálne tesniace systémy v okennom profile zaisťujú okrem dobrej tepelnej izolácie aj vysoký stupeň proti hlukovej ochrany a ochrany pred vplyvmi počasia – aby ste sa doma mohli cítiť naozaj dobre. .

Aby sme prispôsobili komfort okien presne Vašim požiadavkám a potrebám, máte k dispozícii veľký výber takmer všetkých bežných typov otvárania: napr. otváravé, otváravo-sklopné, sklopné, sklopné pred otvorením, štulpové, lietacie a otáčavé krídla ako aj von otváravé a výklopné krídla.

Kombinácia so skrytým mechatronickým kovaním Schüco TipTronic Vám umožňuje najvyšší  komfort ovládania pomocou elektrického otvárania, zatvárania a uzamknutia okien – stlačením gombíka na kľučke okna alebo pomocou externého ovládacieho panelu.

Dizajn

S variabilnou základnou sériou Schüco AWS 65 môžete na mieru realizovať atraktívne okenné riešenia, napr. rozdielnou farbou vonku a vo vnútri.

Inovatívne skryté mechanické kovanie Schüco AvanTec umožňuje bezchybné optické vedenie línií s najsubtílnejšími pohľadovými šírkami od 51 mm a umožňuje tiež použitie veľkorysých formátov krídel až do hmotnosti 130 kg. Rozsiahly program príslušenstva dopĺňa Vaše individuálne možnosti stvárnenia.

Okenná séria Schüco AWS 65 je vďaka svojej stavebnej hĺbke len 65 mm všestranne použiteľná a môže sa individuálne kombinovať s programom dverí Schüco.