aws_70_hi

Schüco okná AWS 70.HI – vysoko izolačné všestranné okná spĺňajúce aj vysoké požiadavky

Vysoko izolačné, stabilné a univerzálne použiteľné – výhody, ktoré robia z hliníkového okenného systému Schüco AWS 70.HI (High Insulation) skutočne všestranný systém pre novostavby a renovácie. Kvalitné energeticky úsporné okná nesú v sebe okrem toho aj výhody hliníka ako materiálu: dlhá životnosť, stabilita a robustnosť, subtílne pohľadové šírky ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia – a to aj pri veľkoformátových

Energia

Schüco AWS 70.HI Vás presvedčí zlepšenou tepelnou izoláciou pri stavebnej hĺbke 70 mm: priemerná hodnotaUf-Wert -1,6 W/m2K Vám umožní ušetriť energiu a vysoké náklady na vykurovanie. Túto hodnotu sme dosiahli rozšírenou izolačnou zónou s dutými izolátormi a optimálnym viackomorovým stredovým tesnením.

Bezpečnosť

Stavebná hĺbka 70 mm vytvára vlastnú stabilitu okennej konštrukcie. Pomocou skrytého kovanie, kontorly uzamknutia ako aj mechatronickému kovaniu Schüco TipTronic môžete jednoduchým spôsobom ešte zvýšiť bezpečnosť Vášho domova.

V závislosti od použitého kovania a zasklenia spĺňajú okná pri krídlach s dorazom požiadavky triedy odporu WK3.

Komfort

Malé rozmery rámových a krídlových profilov umožňujú vysoký podiel sklených tabúľ: získate tak viac svetla a transparentnosti a zvýšite komfort Vášho bývania. Ďalšíe plus pre Vaše pohodlie: optimálne tesniace systémy v okennom profile zabezpečujú okrem dobrej tepelnej izolácie aj protihlukovú ochranu a ochranu proti vplyvom počasia – aby ste sa doma cítili naozaj príjemne.

Aby sme okná prispôsobili presne Vašim požiadavkám a potrebám, môžete si vybrať z takmer všetkých dostupných typov otvárania.

Možnosť kombinácie so skrytým mechatronickým kovaním Schüco TipTronic poskytuje najvyšší komfort obsluhy pomocou elektrického otvárania, zatvárania a uzamykania okien – napr. stlačením gombíka na kľučke okna alebo cez Schüco ControlPanel.

Dizajn

Inovatívne skryté mechanické kovanie Schüco AvanTec vytvária najsubtílnejšie pohľadové šírky od 51 mm a umožňuje hmotnosť krídla až do 130 kg. Realizovateľné sú tiež plošne zalícované krídla, von otváravé krídla alebo kľukové otváravo-sklopné riešenia pre veľké a ťažké elementy.

Široký sortiment profilov a rozsiahly program príslušenstva dopĺňajú Vaše individuálne možnosti stvárnenia. Systém Schüco AWS 70.HI je vďaka svojej stavebnej hĺbke len 70 mm mnohostranne použiteľný a môže sa bez problémov kombinovať s dverným programom Schüco.