Fusion TIFF File

Schüco Fenster AWS 75.SI – energeticky úsporné okná Premium najnovšej generácie

Šetriť energiu bez kompromisov: vysoko izolačný okenný systém Schüco AWS 75.SI (Super Insulation)
vytvára priemernou hodnotou Uf-Wert – 1,4 W/m2K nový izolačný štandard pre hliníkové okná – bez obmedzení komfortu a dizajnu. Subtílne pohľadové šírky nám umožnili dosiahnuť maximálnu transparentnosť, ktorá Vám garantuje mimoriadne presvetlené obývacie a pracovné priestory.

Schüco okná AWS 75.SI disponujú neodškriepiteľnými výhodami hliníka ako materiálu: dlhá životnosť, stabilita a robustnosť, úzke subtílne pohľadové šírky ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia – a to aj pri veľkoformátových oknách.

Energia

Energeticky úsporné okná Premium Schüco AWS 75.SI z hliníka Vám ponúkajú maximálnu úsporu energie a pomáhajú Vám znížiť náklady na vykurovanie. Vďaka hodnote Uf-od 0,9 do 1,6 W/m2K sme dosiahli najvyššiu hodnotu tepelnej izolácie, ktorá bola doteraz možná len pri plastových alebo drevených oknách. Tieto špičkové hodnoty sme dosiahli pomocou rozšírenej izolačnej zóny s penovým izolátormi, optimálnym stredovým tesnením ako aj pomocou nového princípu tepelnej izolácie v sklených drážkach.

Bezpečnosť

Stavebná hĺbka 75 mm nám umožnila zvýšiť bezpečnosť a vlastnú stabilitu okennej konštrukcie.

Vďaka skrytému kovaniu resp. kontrole uzamknutia pomocou kovania Schüco TipTronic môžete jednoduchým spôsobom ešte viac zvýšiť bezpečnosť Vášho domova. V závislosti od použitého kovania a zasklenia spĺňajú okná pri krídlach s dorazom požiadavky až po triedu odporu WK3.

Komfort

Dokonca aj veľkoformátové okná môžete bez problémov realizovať pomocou energeticky úsporného okenného systému Premium Schüco AWS 75.SI. Získate tak viac svetla a transparentnosti a zvýšite komfort Vášho bývania.

Aby sme prispôsobili komfort okien presne Vašim požiadavkám a potrebám, máte k dispozícii výber takmer všetkých bežných typov otvárania. Možnosť kombinácie so skrytým mechatronickým kovaním Schüco TipTronic ponúka najvyšší komfort ovládania pomocou elektrického otvárania, zatvárania a uzamykania okien – stlačením gombíka na okennej kľučke alebo cez Schüco ControlPanel.

Dizajn

Plošne zalícované profily krídel a rámov vytvárajú harmonickú vonkajšiu optiku so subtílnou pohľadovou šírkou od 67 mm. Na realizáciu Vašich individuálnych želaní ohľadom stvárnenia máte k dispozícii variabilný program kovaní a príslušenstva, ktorý spĺňa aj navššie požiadavky.

Schüco okná AWS 75.SI sú vďaka svojej stavebnej hĺbke len 75 mm mnohostranne použiteľné a je možné ich kombinovať s dverným programom Schüco.