si_82_classic

Zo systému Corona SI 82 sú vyrábané energeticky úsporné okná.
Sú ideálnou odpoveďou na zvyšujúce sa energetické náklady.

Efektívne úspory na vykurovacích nákladoch pomocou Thermo 6-energeticky úsporných okien spĺňajú ekonomické ako aj ekologické požiadavky.

Šesť uzavretých vzduchových komôr vnútri rámcového profilu dosahuje vysokú efektivitu tepelnej izolácie, ktorá nebola doteraz možná bez dodatočných opatrení.
Pri výmene starých okien za Corona SI 82 ušetríte až 19% doterajšej spotreby energie. Pri tradičnom rodinnom dome to môže byť až 660 litrov ročne. Životnému prostrediu ušetríte emisiu CO2 v hodnote okolo 1.050 m3.

Tieto okná nezastupujú len modernú elegantnú optiku, ale aj vysokú bezpečnosť a spoľahlivú ochranu súkromia Vášho domu. S najmodernejšou technikou sťažíte život zlodejom a vlámačom a Váš domov bude bezpečnejší.

Na základe vysokej odolnosti materiálu ponúkajú 6 komorové okná ochranu pred vlámačmi: vďaka oceľovému zosilneniu dookola a nadpriemernej stavebnej hĺbke s vnútornými kovaniami, ktoré sú zaskrutkované do ocele.

Okrem vyspelej profilovej technológie ponúkajú tieto okná aj vysokú protihlukovú a taktiež ochranu proti počasiu vďaka trom nezávislým tesniacim rovinám. Dobré vlastnosti tepelnej izolácie robia z týchto okien skutočne pohodlné okná pretože, teplota na vnútornej strane rámu neklesne
ani v najtuhšej zime citeľne pod teplotu interiéru.
Dlhodobo a účinne sa predchádza ťahaniu a tvorbe kondenzátu.

Napriek veľmi dobrým izolačným vlastnostiam sú rámové profily elegantné a hladké a osvetľujú Vaše miestnosti. S Coronu SI 82 môžete využiť hlavne pri novostavbách.

Pri tomto type profilu je taktiež možné využiť rôzne farebné prevedenie či už podľa RAL vzorkovníka alebo drevo imitácie lahodiacej vášmu oku.