Bravo a STS alumínium

VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Bravo a STS alumínium

Samonosné žalúzie Bravo a STS alumínium

Základom samonosné žalúzie sú vodiace lišty, na ktorých leží celá váha panciera. Zástupcovia tohto špeciálneho prevedenia vonkajších žalúzií sú samonosné žalúzie BRAVO a STS. Pre samonosné žalúzie možno použiť všetky typy a veľkosti lamiel okrem Cetta 50. Je možné do nich tiež integrovať sieť proti hmyzu.

Bravo je samonosná žalúzia s nábalom žalúzií mimo kanál a ktorá má oblé prevedenie boxu. U BRAVO je box vždy iba v priznanom prevedení, čo znamená, že je viditeľný na fasáde domu. Po stranách boxov je umiestnená pätka pre spojenie s nosnými lištami. Žalúzia BRAVO je určená pre montáž do menších stavebných otvorov – vďaka špeciálnemu závesu a excentrickému uloženiu kanála je výška schránky o 40 mm menšia ako u štandardného prevedenia.

Samonosná žalúzia STS alumínium je samostatný celohliníkový finálny výrobok. Horný profil (kastlík) je spolu s paketom lamiel pripevnený k vodiacim lištám pomocou špeciálnej pätky a vešiaku horného profilu. Potom je možné použiť iba držiaky vodiacich líšt bez držiaka pre žalúziu, akoby to bolo nutné v prípade obyčajnej montáže vonkajšej žalúzie. Samostatná žalúzia sa teda už nemusí kotviť. Princíp je rovnaký ako pri výrobku VIVA. Montáž je jednoduchá a rýchla. Ovládanie iba motorom. Žalúzie sa dajú spriahnuť.
Je možné zvoliť takmer všetky typy lamiel v daných farbách vrátane flexi a v prevedení kolmej dolnej lišty aj SLIM. Nie je možné zvoliť lamelu Cetta 35/50.
Lakovať je možné horný a spodný profil, vodiacu lištu, držiaky vedenia do farieb RAL a Decoral.

Zaujal vás tento produkt?

Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme Vám vybrať medzi kvalitnými profilmi.

Kontaktná linka: +421 911 037 772