Varianty prevedenia vonkajších žalúzií

VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Varianty prevedenia vonkajších žalúzií

Varianty prevedenia vonkajších žalúzií

Okrem základného prevedenia môžu byť vonkajšie žalúzie vyrobené v rôznych variantoch, z ktorých každý má svoje špecifické využitie. Jedná sa o prevedenie Dvojkanálové, Solárne a tzv. Windstabil žalúzia.

Dvojkanálovú žalúziu ponúkame ako riešenie, kedy je žalúzia široká iba 400–600 mm v prevedení s motorom a kedy sa motor do takto krátkeho kanála nedá umiestniť. Dva kanály nad sebou sú prepojené pomocou odľahčených prevodoviek. Motor je umiestnený v hornom kanále a ložiská v spodnom kanále. Kanál s motorom je možné umiestniť nielen nad kanál s ložiskami, ale aj za kanál s ložiskami, tzn., že počet lamiel zodpovedá štandardu (pokiaľ je v preklade miesto).

U žalúzie Windstabil, ako už názov napovedá, ide o technologické zvýšenie parametra odolnosti proti vetru, čoho je docielené pomocou prídavných laniek. Prevedenie Windstabil je možné iba u žalúzií Cetta 80 a Zetta 90.

Vonkajšia žalúzia so solárnym napájaním predstavuje unikátnu a plne automatizovanú žalúziu, ktorá je bezdrôtovo ovládaná a má nulovú spotrebu elektrickej energie! Táto žalúzie funguje na princípe tzv. fotovoltaického javu – t.j. premeny slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Použitie len pre kanál 56 × 58 mm. Maximálna plocha je 8 m2. Jedna solárna jednotka je prispôsobená iba pre jednu vonkajšiu žalúziu.

Zaujal vás tento produkt?

Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme Vám vybrať medzi kvalitnými profilmi.

Kontaktná linka: +421 911 037 772